Apie mus

UAB „SC Trading“ veiklos sritis – didmeninė prekyba maisto produktais ir plataus vartojimo prekėmis Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Siekdama nustatytų ilgalaikių tikslų, ypač daug dėmesio įmonė skiria parduodamų prekių platinimo ir klientų aptarnavimo kokybei, vykdomiems rinkodaros veiksmams atskirose rinkose, vartotojų lūkesčių analizei ir ilgalaikių partneriškų santykių kūrimui.

Įmonės vizija – siekti tapti viena didžiausių maisto ir plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos įmonių Baltijos regione.

Įmonės misija – Baltijos rinkos vartotojams tiekti kokybiškus kasdienio vartojimo produktus, siekti patenkinti jų lūkesčius ir ugdyti lojalumą.

Didžiausios įmonės vertybės:
– patenkintas ir pakartotinai perkantis klientas;
– lojalūs ir komandoje save realizuojantys darbuotojai;
– pasitikėjimas, sąžiningumas, partnerystė;
– didelė patirtis ir profesionalumas didmeninėje prekyboje.

Platinami produktai

Nors įmonė yra pakankamai jauna, vienas mūsų platinamų produktų – miežinės kruopos „Pasaka“, jau pelnė „Populiariausios prekės 2011“ titulą savo prekės kategorijoje. Populiariausios prekės renginys Lietuvoje organizuotas jau trečią kartą.

Prekė nugalėtoja savo kategorijoje yra renkama pagal 2011 m. pardavimus apdovanojimuose dalyvaujančiuose mažmeninės prekybos tinklų parduotuvėse. Taigi, apdovanojimas reiškia, kad vartotojas būtent šią prekę jos kategorijoje pasirinko dažniausiai.